دریافت{مقاله ترجمه شده تأثیر ریسک ضعف خرده فروشی در هماهنگی زنجیره تأمین (به همراه مقاله اصلی)}

مقاله ترجمه شده تأثیر ریسک ضعف خرده فروشی در هماهنگی زنجیره تأمین (به همراه مقاله اصلی)|2059375|cbk|مقاله ترجمه شده رشته مهندسی صنایع, مقاله ترجمه شده آماده رشته مهندسی صنایع, مقاله ترجمه شده آماده مهندسی صنایع, مقاله ترجمه شده صنایع, ترجمه ?
هم اکنون فایل با موضوع مقاله ترجمه شده تأثیر ریسک ضعف خرده فروشی در هماهنگی زنجیره تأمین (به همراه مقاله اصلی) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود مقاله ترجمه شده با موضوع تأثیر ریسک ضعف خرده فروشی در هماهنگی زنجیره تأمین (به همراه مقاله اصلی)،

در قالب word و در 16 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

نوآوری مقاله

کانال یکپارچه با در نظرگیری محدودیت حداقل ریسک

هماهنگی تحت ریسک ناشی از ضرر

قرارداد قیمت (price-only)

قرارداد سیاست بازگشت (Return policies contract)

قرارداد تسهیم درآمد (Revenue sharing)

طراحی سیستم­های هماهنگی

قرارداد قیمت بعلاوه پرداخت انتقالی

سیاست بازگشت بعلاوه پرداخت انتقالی

قرارداد تسهیم درآمد بعلاوه پرداخت انتقالی

مثال های عددی و آنالیز حساسیت

نتیجه گیری

پیشنهادات آتی

مقدمه این مقاله:

در اغلب مطالعات پیشین در مورد قراردادهای زنجیره تامین فرض شده است که تصمیم گیرندگان خنثی به ریسک هستند. در عمل، با توجه به افزایش جهانی شدن و یکپارچه سازی عمودی، زنجیره های تامین بسیار پیچیده شده اند و به طور بالقوه آسیب پذیر هستند، در نتیجه تصمیم گیرندگان معمولا ریسک گریز هستند. همچنین نمونه هایی عملی از ریسک زنجیره تامین گزارش شده است. به عنوان مثال، اریکسون در سال 2000، مبلغ 400 میلیون یورو از فروش نیمه هادی ها در مکزیک از دست داد. زلزله تایوان منجر به فروش از دست رفته بسیاری از مشتریان اپل در سال 1999 شد. اگرچه مطالعات زیادی در زمینه هماهنگی در زنجیره تامین بدون در نظرگیری ریسک انجام شده است، مطالعات کمی در زمینه طراحی قرارداد کارا برای زنجیره تامین دارای ریسک انجام شده است.

در این مقاله، با به کارگیری چندین قرارداد شامل قراردادهای قیمت عمده فروشی، سیاست بازگشت و تسهیم درآمد با درنظرگیری خرده فروشان ریسک گریز به هماهنگی در زنجیره تامین پرداخته شده است. همچنین چگونگی دست یابی به بیشترین سود با در نظرگیری محدودیت ریسک خرده فروش بررسی شده است.

توضیحات:

عنوان انگلیسی مقاله : Impact of the downside risk of retailer on the supply chain coordination.

عنوان فارسی مقاله : تأثیر ریسک ضعف خرده فروشی در هماهنگی زنجیره تأمین

تعداد صفحات: 16 صفحه با فرمت docx

سال انتشار مقاله: 2016 میلادی

لازم به توضیح است که مقاله بصورت خلاصه اما بسیار دقیق و جامع ترجمه شده و شامل کلیه چارچوب و ساختار اصلی مقاله می باشد.مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت آموزش وبلاگ🔑پاورپوینت گزارش‌ نويسي🔑پاورپوینت چگونگی ارزشیابی کیفیت گروه های آموزشی در دانشگاه تهران🔑پاورپوینت اصول و روش های كار تيمي🔑پاورپوینت روابط درون بخشی و برون بخشی🔑پاورپوینت دیکروسیلوم دندریتیکوم🔑پاورپوینت سوالات متن مطالعات اجتماعی پایه هشتم (دوره اول متوسطه) بخش مدنی🔑پاورپوینت سیر تحول محابس (زندان ها) و قوانین آن در افغانستان🔑پاورپوینت سکنجبین🔑تحقیق نهضت سواد آموزي🔑پاورپوینت عجایب صنع حق تعالی🔑پاورپوینت کاندوم🔑پاورپوینت گزارش منابع انسانی پتروشیمی فارابی به هلدینگ🔑پاورپوینت مدل های راهنمایی🔑پاورپوینت طراحي رويت گر/کنترل کننده براي سيستم هاي رويداد گسسته با استفاده از پتري نت🔑پاورپوینت آزمایشگاه مصالح ساختمانی🔑پاورپوینت افسردگي🔑پاورپوینت طرح توجیهی یخ🔑پاورپوینت آمار خسارت علفهاي هرز در گندم🔑پاورپوینت اتصال سری مقاومت های اهمی🔑پاورپوینت طرح توجیهی پرورش قارچ خوراكي🔑پاورپوینت طرح توجیهی کمپوت کنسانتره🔑پاورپوینت تعيين قيمت محصول🔑پاورپوینت مديريت تعارض و كاربرد آن در تربيت‌ بدني و علوم ورزشي🔑پاورپوینت نگاهی به ورزش و نقش آن در بهبود سازمان